Muži v divizi dvakrát remizovali

SKST Baník Most  B – SKST Děčín A   9:9 (Bartes 3,5, L. Klouček ml. 2,5, Holovčák 1,5, Šťovíček 1, Bencs 0,5 – Tauš a Matas 3,  Svěchota 2, Sobíšek 1)

V sobotu  17.11.2017 děčínští muži zajížděli na stoly Baníku Most a k vidění bylo vyrovnané utkání s remízovou koncovkou. Na úvod se domácí hráči po čtyřhrách ujali vedení 2:0, ale po prvním kole dvouher, kdy děčínští hráči vyhráli svá utkání byl stav 2:4 a Děčín byl ve vedení.  Následně Svěchota prohrál 3:0 s Kloučkem  a Sobíšek také 3:0 s Bartesem a stav byl 4:4. Za Děčín opět zabojoval Tauš s Matasem a Děčín byl opět v dvou bodovém vedení, stav 4:6. Ani toto vedení si děčínští hráči neudrželi a když opět Svěchota  a Sobíšek prohráli svá utkáni byl stav 6:6. Následně se děčínští hráči zásluhou bodů Matase, Tauše a Svěchoty ujali vedení 9:6 a k získání plného počtu bodů jim stačilo získat jeden bod ze tří utkání. Toto se jim však nepodařilo a tak utkání skončilo remízou 9:9 a dělbou bodů.

TTC Litvínov A – SKST Děčín A  9:9    (Fencl, Beránek a Kastner 2,5, Čejka 1,5 – Matas 3,  Svěchota,  Sobíšek a Tauš po 2)

V neděli 18.11.2017 zajížděli děčínští muži do Litvínova a i toto utkání skončilo remízou, i když děčínští hráči stále dotahovali. I v tomto utkání prohráli děčínští hráči obě čtyřhry a když Svěchota v pětisetové bitvě prohrál  s Fenclem byl stav 3:0 pro Litvínov. Děčínští hráči se však nevzdávali a zásluhou  Sobíška, který 3:1 přehrál Beránka  a Tauše, který hladce 3:0 přehrál  Čejku snížili na 3:2. Následně však prohráli svá utkání Matas, Svěchota i Sobíšek  a Litvínov rázem vedl 6:2 a následně 8:5. Ani tohoto vedení domácích se děčínští hráči nezalekli a trpělivou hrou se jim podařilo srovnat na 8:8, když Sobíšek 3:1 přehrál Fencla.  O konečném výsledku se tedy rozhodovalo v posledních dvou utkáních, kdy Tauš v dramatickém utkání 3:2 prohrál s Beránkem a Matas hladce 3:0 přehrál Čejku bylo rozhodnuto, že body se budou opět dělit, stav 9:9.

Muži na domácích stolech jednou prohráli

I přes první porážku  si udrželi  děčínští hráči první místo v tabulce.

SKST Děčín A SKP Sever Ústí nad Labem A   10:5 ( Svěchota a  Matas 3,  Sobíšek 2,5, Grubr 1, Tauš 0,5 – Beneš 2,5, Luňák a Špička 1, Zedník 0,5)

V sobotu  4.11.2017 se děčínští muži představili  poprvé na domácích stolech  a měli utkání pod kontrolou.  Za domácí družstvo se poprvé také představil Vojta Grubr  a bodem se podílel na výhře děčínských hráčů.  Na úvod utkání si obě družstva rozdělila body a stav po čtyřhrách byl 1:1. Po první dvouhře, když Sobíšek porazil hladce 3:0 Zedníka se Děčín ujal vedení 2:1. Následně nastoupil k prvnímu utkání Grubr , který nestačil na Beneše a stav byl 2:2. Od tohoto stavu ale děčínští hráči vyhráli sedm utkání v řadě a ujali se vedení 9:2. S tím to stavem se ale hostující hráči nechtěli smířit a podařilo se jim vítězstvími  Beneše, Luňáka a Špičky snížit na 9:5. Za tohoto stavu nastoupil ke svému čtvrtému utkání  Svěchota, který 3:0 přehrál Zedníka, což znamenalo stav 10:5 pro Děčín.

SKST DC – SKP UL

SKST Děčín A  – TTC Litoměřice C   7:10  (Svěchota 3, Sobíšek 2, Matas a Grubr  1 – Boháč a Skokan 3,5, Pospíšil 2,5, Chrvala 0,5)

K nedělnímu utkání nastoupili děčínští hráči ve stejné sestavě jako proti SKP Ústí nad Labem a utkání  a od samého začátku měli hostující hráči utkání pod kontrolou.  Na úvod děčínští hráči prohráli obě čtyřhry a poprvé se jim podařilo bodovat  až za stavu 5:0 pro Litoměřice, když Svěchota porazil 3:1 Chrvalu.  Následně ale v pětisetových bitvách prohráli Grubr s Matasem a hosté se ujali vedení  již  7:1. Až tento stav s domácími hráči otřásl a dvěma vítězstvími Svěchoty a vítězstvím Sobíška a Matase snížili na 5:7. Na 8:6 pro Litoměřice zvyšoval Skokan, který 3:0 porazil Sobíška. I za tohoto stavu domácí hráči bojovali a Grubr v pětisetové bitvě porazil Chrvalu a stav byl 6:8. Následně ale prohrál Svěchota 3:1 s Boháčem, stav 6:9 pro Litoměřice a hostující hráči věděli, že neodjedou z Děčína s prázdnou.  Domácí chtěli alespoň bod a podařilo se jim zásluhou Sobíška ještě snížit na 7:9, ale v následném utkání  prohrál po boji Grubr 2:3 se Skokanem, stav  7:10 pro Litoměřice.

 

Muži v divizi vedou tabulku

Muži SKST Děčín zajížděli k  divizním utkáním na horké stoly do Jirkova , kde po boji zvítězili a na stoly žateckého áčka, kde bylo utkání zcela v jejich režii.

KST Jirkov A – SKST Děčín A   7:10 (Šmucr 4, Malý, Hrnčál, Feifrlík – Tauš a Svěchota 3.5, Matas a Sobíšek 1,5)

V sobotu 21.10.2017 zajíždělo děčínské družstvo na stoly KST Jirkov a k vidění bylo dramatické utkání. Děčínští hráči na úvod vyhráli obě čtyřhry a když Svěchota přehrál hladce 3:0 Malého byl stav utkání 3:0 pro Děčín. Následně prohráli svá utkání Matas a Sobíšek, ale Tauš vítězstvím 3:0 nad Feifrlíkem zvýšil vedení Děčína na 4:2. S tímto stavem  se nechtěli domácí hráči vyrovnat a třemi vítězstvími v řadě srovnali stav na 5:5. Na děčínskou stranu přetáhl vedení Svěchota, který v pěti setech porazil Feifrlíka, stav 6:5 pro Děčín. Domácím hráčům se podařilo ještě jednou srovnat, když  Šmucr porazil 3:0 Sobíška a stav byl 6:6. Do dvoubodového vedení se děčínští  hráči dostali zásluhou Tauš, který 3:1 porazil  Malého a Matase, který 3:1 porazil Hrnčála, stav 8:6 pro Děčín.  Domácí hráči se snažili utkání ještě zdramatizovat  a  podařilo se jim snížit na 8:7. Děčínští hráči si však již nenechali  vítězství uniknout a Tauš se Sobíškem vyhráli svá utkání a stav byl 10:7 pro Děčín.

TJ Sever Žatec  A – SKST Děčín A   4:10 (Broum 3, Hofreiter a Pejša 0,5, Městka 0 – Svěchota 3,5, Matas 2,5, Tauš a Sobíšek 2)

V neděli 22.10.2017 zajížděli hráči Děčína na stoly TJ Severu Žatec A a utkání měli od samého začátku pod kontrolou. Na úvod si sice obě družstva rozdělila body ve čtyřhře, ale následně v prvním kole dvouher vyhráli svá utkání Svěchota, Tauš a Sobíšek a stav utkání byl 4:2 pro Děčín. Následně v pětisetové bitvě porazil Svěchota Městku a Sobíšek  3:0 Hofreitera a bylo to 6:2 pro Děčín.  Ještě zdramatizovat  utkání  chtěl Braum, který v pěti setech porazil Tauše a snížil na 6:3. Děčínští hráči však nechtěli dobře rozehrané utkání ztratit a vítězstvími Svěchoty a Matese zvýšili své vedení na 8:3. Následně na  8:4 snížil opět Braum, ale to byl poslední bod domácích. Na konečných 10:4 upravili utkání  vítězstvími Tauš a Matas.

Muži v divizi zahájili soutěž na venkovních stolech

TJ Lenešice A – SKST Děčín A  4:10  (Zlatohlávek 2, Koželuh a Ledvina 1, Filín 1 – Svěchota, Tauš, Matas a Sobíšek 2,5)

Dne 08.10.2017 se děčínští hráči představili na stolech TJ Lenešice A. V tomto utkání se podařilo děčínským hráčům vyhrát obě čtyřhry a ujali se vedení 2:0. Domácí hráči Lenešic, ale vyhráli tři dvouhry v řadě a otočili stav ve svůj prospěch , stav 3:2.  Následně Matas, Tauš, Svěchota i Sobíšek vyhráli svá utkání a stav byl 6:3 pro Děčín. Domácí hráči se nechtěli smířit s průběhem utkání a Zlatohlávek snížil na 6:4. V pohodě hrající děčínští hráči vyhráli opět čtyři utkání v řadě a stav byl 10:4 pro Děčín.

 

TJ Sever Žatec B – SKST Děčín A  4:10  (Kubovský 2,5, Vízner 1,5, Štěpnička a Kadlec 0 – Matas 3, Tauš a Sobíšek 2,5, Svěchota 2)

Dne 07.10.2017 zajížděli děčínští hráči na stoly TJ Sever Žatec B a i v tomto utkání si obě družstva rozdělila body ve čtyřhře a stav byl tedy 1:1. Následně Svěchota a Sobíšek vyhráli své dvopuhry a Děčín se ujal vedení 3:1. Za domácí hráče snížil Kubovský, který v pětisetové bitvě přehrál Tauše a stav byl 3:2 pro Děčín.  Od tohoto stavu vyhráli děčínští hráči pět duelů v řadě a stav byl rázem  8:2 pro Děčín. Domácí hráči se však nevzdávali a podařilo se jim ještě snížit na 8:4, ale to byli jejich poslední body. Následně  Tauš a Matas vyhráli hladce své dvouhry a stav byl 10:2 pro Děčín.

 

TJ Sokol Filipov – SKST Děčín A  2:10 (Rambousek 1,5, Honzík 0,5, Mrázek , Šimek, Phante 0 – Svěchota 3, Tauš a Sobíšek 2,5, Matas 2)

Dne  29.09.2017 se utkali s družstvem TJ Sokol Filipov A a utkání od samého začátku měli děčínští hráči pod kontrolou.  Po čtyřhrách byl stav utkání  sice 1:1, ale následně domácí hráči Jiříkova bodovali až za  stavu 6:1, když Rambousek porazil Sobíška. Od tohoto stavu již děčínští hráči neprohráli a hladce vyhráli 10:2