Pro veřejnost

Pozvání pro veřejnost

Zveme širokou veřejnost, která má zájem o stolní tenis, že si může přijít zahrát do haly stolního tenisu a to v době úterý, středa, čtvrtek, pátek od 17 hodin do 20 hodin. K dispozici je 7 stolů, nutná telefonická rezervace na tel. čísle 775 158 767. Po domluvě je možné i v neděli od 17 hodin do 20 hodin. Pronájem stolu 1 hodina  100,- Kč

Kdy začít hrát?

Samozřejmě je nejlepší začít hrát co nejdříve. Někteří hrají už od svích 4let a někteří začínají i dřív. Není ale problém začít hrát v pozdějších letech. Já jsem například začal hrát až ve 12ti letech. Čím dřív začnete hrát, tím lépe budete hrát v pozdějších letech, protože budete mít více let usilovného tréninku.

Co pořebujeme?

Nejvíce je potřeba chuť hrát, protože když se někomu nechce, nemá cenu ho nutit. K hraní je  potřeba mít pálku, ta se skládá z prkna a dvou potahů (červený a černý), dále potřebujete obuv, nejlépe sportovní halovou a oblečení (kraťasy a tričko).

Věkové kategorie

Stolní tenisté se podle věkových kategorií dělí na mladší žáky/žačky, starší žáky/žačky, dorostence/dorostenky a muže/ženy.

Soutěže

Soutěže se hrají okresní, krajské a republikové přebory všech věkových kategorií. V rámci okresu se hraje Okresní soutěž a Okresní přebor, v kraji se pak hraje Krajský přebor II. třídy a I. třídy, Divize. Dále se hraje za muže 3.liga, 2.liga, 1.liga a Extraliga. Za ženy se táké hraje 2.liga, 1.liga a Extraliga.

Více informací na stránce Soutěže.

Můžete si přijít zahrát

Herna stolního tenisu v Děčíně je Vám k dispozici, je otevřená i pro veřejnost a po zaplacení symbolické částky 100 Kč/hodinu Vám bude zapůjčen stůl a míčky.