Stolní tenis v Děčíně pro veřejnost

Přijďte si zahrát ping pong do naší haly - s přáteli, s rodinou nebo s kolegy. Nebo přijďte podpořit děčínské hráče a hráčky na mistrovských utkáních.

Pronájem stolu/ů
v hale pro veřejnost

Pronájem haly
pro skupinové a firemní akce

Pozvání pro veřejnost

Srdečně zveme širokou veřejnost, která má zájem o stolní tenis, že si může přijít zahrát do naší haly stolního tenisu v Děčíně. K dispozici máme 7 stolů, ale je vždy nutná telefonická rezervace předem.

Kontaktovat můžete pana Dyškanta na telefonním čísle 775 158 767.

Veřejnost si může po domluvě přijít zahrát v tyto termíny:

  • Úterý: 17 - 20 hodin
  • Středa: 17 - 20 hodin
  • Čtvrtek: 17 - 20 hodin
  • Pátek: 17 - 20 hodin
  • Neděle: 17 - 20 hodin po domluvě dostatečně dopředu
Ping pong v Děčíně pro veřejnost

Rezervace na telefonním čísle:

775 158 767

Kontaktní osoba Zdeněk Dyškant

Cena za pronájem stolu veřejnosti

130 Kč / 1 stůl / 1 hodina

Pro koho je stolní tenis vhodný?

Stolní tenis je sport vhodný pro všechny věkové kategorie. Hru si vždy individuálně přizpůsobíte. Úroveň hry je možné zlepšovat dle vlastních možností, sportovního nadání, pohyblivosti, úsilí, šikovnosti a tréninku.

Co je pro stolní tenis potřeba s sebou?

K hraní je potřeba mít míčky a pálku, která se skládá z prkna a dvou potahů (červený a černý). Pokud pálku a míčky zatím nemáte, je možné se domluvit předem při rezervaci stolu a vypůjčit si je u nás. Jinak lze pálku i míčky zakoupit v obchodech se sportovními potřebami či ve specializovaném obchodě vsenastolnitenis.cz. Rádi vám případně poradíme nebo pomůžeme s výběrem.

Dále potřebujete sportovní halovou obuv a pohodlné vhodné oblečení (tričko a kraťasy). Jako pro každý sport je samozřejmě důležitá chuť k pohybu a hře.

Mohlo by vás zajímat

Nábor SKST Děčín - pinčes není jen obíhačka

NÁBOR MLÁDEŽE

Od 4. září 2023 probíhá v hale SKST Děčín nábor mládeže, která má zájem o stolní tenis. Informace k náboru jsou uvedeny v kategorii mládež.   Podrobnější informace  v hale nebo na tel. p. M.Knebl 731 484 055, p. Z.Dyškant 775 158 767. Nábor mládeže probíhá za podpory Města Děčín.

Pozvánka na velikonoční turnaj 2023

Srdečně vás zveme na 16. ročník velikonočního turnaje ve stolním tenisu pro neregistrované hráče a hráčky, který pořádá SKST Děčín v sobotu 8. dubna 2023. Turnaje se mohou zúčastnit pouze osoby, které nejsou registrované jako aktivní hráči stolního tenisu (bez rozdílu věku a pohlaví). Přihlášky: Na telefon: 775 158 767 (p. Dyškant) – lze zaslat

Tagged under:
TOP