Turnaje mládeže

2. krajský bodovací turnaj dorostu.

28.10. se konal v děčínské hale 2. bodovací turnaj dorostu a domácí hráče reprezentoval Stárek, Grubr a Novák.  Konečné pořadí dvouhra: 1. Grubr, 2. Stárek (oba Děčín),  3. Keller (Žatec), 4. Fencl (Litvínov), 14. Novák (Děčín). Konečné pořadí čtyrhra:  1. Grubr, Stárek (Děčín), 2. Čáp, Pospíšil (Teplice), 3. Fencl, Sochor (Litvínov, Dubí) a Schmoranz, Záruba (Most)

Republikový bodovací turnaj v Ostravě.

21.10.  se konal v Ostravě republikový bodovací turnaj dorostu a starších žáků  a i děčínský stolní tenis zde měl  své zástupce.  Do Ostravy jela výprava  Grubr, Stárek a Kacálková pod vedením trenéra  M. Knébla a neztratili se. V kategorii dorostu na základě získaných bodů nastoupili děčínští hráči ve skupině B, kde Grubr po dvou výhrách  šel do hlavní souže B skupiny a obsadil 5.-8. místo. Stárek po dvou porážkách a jednom vítězství  nepostoupil do hlavní soutěže.  I Kacálková nastoupila v B skupině a pod dvou výhrách v kvalifikaci se probojovala do hlavní soutěže B skupiny a obsadila zde konečné 5.-8. místo.

22.10. se ve stejné hale konal turnaj starších žáků a zde reprezentovali již jen Stárek a Kacálková.  Oba děčínští zástupci na základě získaných bodů hráli ve skupině A a nevedli si špatně. Stárkovi i Kacálkové se podařilo postoupit do hlavní soutěže, kde Stárek vypadl ve druhém kole a Kacálková obsadila konečné 3. místo.

K. Kacálková
K. Kacálková

Krajský bodovací turnaj starších žáků.

15.10.2017 se v děčínské hale uskutečnil turnaj starších žáků a turnaj ovládli děčínští hráči. Za domácí  se představili Adam Stárek, Kristýna Kacálková, Lukáš Záleský, Michal Záleský, Daniel Markalous, Ondra Novák , Lucie Hampejsová. Celkovým vítězem se stala Kristýna Kacálková. V kategorii děvčat vyhrála Kristýna Kacálková a na třetím místě byla Lucie Hampejsová. V kategorii chlapců vyhrál Adam Stárek