Muži v divizi vedou tabulku

Muži SKST Děčín zajížděli k  divizním utkáním na horké stoly do Jirkova , kde po boji zvítězili a na stoly žateckého áčka, kde bylo utkání zcela v jejich režii.

KST Jirkov A – SKST Děčín A   7:10 (Šmucr 4, Malý, Hrnčál, Feifrlík – Tauš a Svěchota 3.5, Matas a Sobíšek 1,5)

V sobotu 21.10.2017 zajíždělo děčínské družstvo na stoly KST Jirkov a k vidění bylo dramatické utkání. Děčínští hráči na úvod vyhráli obě čtyřhry a když Svěchota přehrál hladce 3:0 Malého byl stav utkání 3:0 pro Děčín. Následně prohráli svá utkání Matas a Sobíšek, ale Tauš vítězstvím 3:0 nad Feifrlíkem zvýšil vedení Děčína na 4:2. S tímto stavem  se nechtěli domácí hráči vyrovnat a třemi vítězstvími v řadě srovnali stav na 5:5. Na děčínskou stranu přetáhl vedení Svěchota, který v pěti setech porazil Feifrlíka, stav 6:5 pro Děčín. Domácím hráčům se podařilo ještě jednou srovnat, když  Šmucr porazil 3:0 Sobíška a stav byl 6:6. Do dvoubodového vedení se děčínští  hráči dostali zásluhou Tauš, který 3:1 porazil  Malého a Matase, který 3:1 porazil Hrnčála, stav 8:6 pro Děčín.  Domácí hráči se snažili utkání ještě zdramatizovat  a  podařilo se jim snížit na 8:7. Děčínští hráči si však již nenechali  vítězství uniknout a Tauš se Sobíškem vyhráli svá utkání a stav byl 10:7 pro Děčín.

TJ Sever Žatec  A – SKST Děčín A   4:10 (Broum 3, Hofreiter a Pejša 0,5, Městka 0 – Svěchota 3,5, Matas 2,5, Tauš a Sobíšek 2)

V neděli 22.10.2017 zajížděli hráči Děčína na stoly TJ Severu Žatec A a utkání měli od samého začátku pod kontrolou. Na úvod si sice obě družstva rozdělila body ve čtyřhře, ale následně v prvním kole dvouher vyhráli svá utkání Svěchota, Tauš a Sobíšek a stav utkání byl 4:2 pro Děčín. Následně v pětisetové bitvě porazil Svěchota Městku a Sobíšek  3:0 Hofreitera a bylo to 6:2 pro Děčín.  Ještě zdramatizovat  utkání  chtěl Braum, který v pěti setech porazil Tauše a snížil na 6:3. Děčínští hráči však nechtěli dobře rozehrané utkání ztratit a vítězstvími Svěchoty a Matese zvýšili své vedení na 8:3. Následně na  8:4 snížil opět Braum, ale to byl poslední bod domácích. Na konečných 10:4 upravili utkání  vítězstvími Tauš a Matas.